O kwalifikacji CIMA   |    Dlaczego BPP?   |    Możliwości nauki   |    Daty i ceny szkoleń


 

 

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) to największy na świecie Instytut zrzeszający specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Założony w 1916 roku w Londynie zrzesza obecnie 227.000 członków i studentów w 179 krajach.

CIMA oferuje kwalifikację zawodową, której głównym obszarem zainteresowania jest zarządzanie przedsiębiorstwem i wykorzystanie informacji finansowej w procesach zarządzania. CIMA kładzie nacisk na rozwój umiejętności i kompetencji niezbędnych w biznesie, dzięki czemu odpowiada na potrzeby pracodawców, a swoim studentom i członkom zapewnia możliwie najlepsze przygotowanie do zawodowych wyzwań.

 

  

Syllabus CIMA
Certificate 2017


Syllabus CIMA
Professional 2015


 

 

 

   

 

BPP Professional Education jest największym na świecie partnerem edukacyjnym CIMA - rocznie szkolimy ponad 5.000 studentów CIMA. Doświadczenie to przekłada się także na efekty - w sesji Maj 2014 studenci BPP osiągneli 7 najwyższych na świecie wyników na egzaminach pisemnych.

BPP w Polsce działa już 18 lat i jest pierwszą w Polsce firmą szkoleniową, której CIMA przyznała status najwyższej jakości i efektywności szkoleń - CIMA Premium Learning Partner (wcześniej CIMA Learning Quality Partner). Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Dlatego, oprócz elastycznej i kompleksowej oferty szkoleń, oferujemy wsparcie w całym procesie zdobywania kwalifikacji CIMA.